GD800HFA120C6SD,IGBT Modul,STARPOWER
1200V 800A Csomag:C6.1
Brand:
STARPOWER
Spu:
GD800HFA120C6SD
  • Bevezetés
  • Az ábrázolás
Bevezetés
Rövid bemutatás
IGBT modul , amelyet a STARPOWER gyártott. 1200V 800A.
Jellemzők
  • Alacsony VCE(sat) Trench IGB T technológia
  • Rövidzárlat-képesség
  • VCE (sat) pozitív hőmérsékleti együtthatóval
  • Maximális kötési hőmérséklet 175o C
  • Alacsony induktancia
  • Gyors és puha visszaforduló helyreállítás párhuzamos ellenálló FWD
  • Izolált réz alaplap dBC technológia használatával
Tipikus Alkalmazások
  • Hibrid és elektromos jármű
  • Inverter motor meghajtáshoz
  • Folyamatlan Ultraszintű Áramellenállás
Abszolút Maximális Szabályozás T C =25o C kivéve, ha egyébként megjegyzés
IGBT
Szimbólum
Leírás
Értékek
Egység
V A CES
A kollektor-kibocsátó feszültség
1200
V
V GES
Kapu-kibocsátó feszültség
±20
V
A C
Gyűjtőáram @ T C =100o C
800
A
A A CM
Pulzáló gyűjtőáram t p =1 ms
1600
A
P D
Maximális teljesítmény disszipáció @ T vj =175o C
S
Diódák
Szimbólum
Leírás
Értékek
Egység
V RRM
Ismétlődő csúcs fordított volt kor
A F
Diódák folyamatos előrecsatlakozó Cu áram
A FM
Dióda maximális előre irányuló áram t p =1 ms
A FSM
Támogatás előre áram t p = 10 ms @ T vj =125o C @ T vj =175o C
A 2t
A 2t- érték ,t p =10ms @ T vj =125o C @ T vj =175o C
A 2s
Modul
Érték
T vjmax
A csatlakozás maximális hőmérséklete
175
o C
T vjop
A csatlakozó üzemfoka hőmérséklete
-40 és +150 között
o C
T STG
Tárolóhőmérséklet-tartomány
-40 és +125 között
V ISO
Izolációs feszültség RMS,f=50Hz,t =1 perc
IGBT A tulajdonságok T C =25o C kivéve, ha egyébként megjegyzés
Paraméter
A vizsgálati feltételek
Min.
- Tipikus.
- Max, kérlek!
V CE (szombat)
A gyűjtő a kibocsátóhoz Telítettség
A C = 800A,V Általános energia =15V, T vj =25o C
A C = 800A,V Általános energia =15V, T vj =125o C
A C = 800A,V Általános energia =15V, T vj =175o C
V Általános energia (th)
A kapcsoló-kibocsátó küszöbértéke Feszültség
A C =24.0mA ,V CE =V Általános energia , T vj =25o C
A A CES
Gyűjtő Vágva -Ki van kapcsolva. Jelenlegi
V CE =V A CES ,V Általános energia =0V, T vj =25o C
mA
A GES
A kapuk kibocsátójának szivárgása Jelenlegi
V Általános energia =V GES ,V CE =0V, T vj =25o C
nA
Rúd Gint
Belső kapu ellenállás a
0.5
ó
C a)
Bevezető kapacitás
V CE = 25V, f=100 kHz, V Általános energia =0V
nF
C res
Visszafordítás A kapacitás
0.15
nF
Q G
Kapu díj
V Általános energia =-15...+15V
2.05
μC
t d (a )
Beállítási késleltetési idő
V CC = 600V,I C = 800A, Rúd G =0.5Ω, L S =40nH, V Általános energia =-8V/+15V,
T vj =25o C
168
cs
t rúd
Felemelkedési idő
78
cs
t d(ki)
Kiállás Késésítési idő
428
t f
Őszidő
123
E a
Beállítva Átváltás Veszély
43.4
mJ
E ki van kapcsolva.
Kiállító kapcsoló Veszély
77.0
mJ
t d (a )
Beállítási késleltetési idő
V CC = 600V,I C = 800A,
Rúd G =0.5Ω, L S =40nH,
V Általános energia =-8V/+15V,
T vj =125o C
172
t rúd
Felemelkedési idő
84
t d(ki)
Kiállás Késésítési idő
502
t f
Őszidő
206
E a
Beállítva Átváltás Veszély
86.3
E ki van kapcsolva.
Kiállító kapcsoló Veszély
99.1
V CC = 600V,I C = 800A,
Rúd G =0.5Ω, L S =40nH,
V Általános energia =-8V/+15V,
T vj =175o C
174
90
531
257
99.8
105
A A sz.
SC-adatok
t P ≤8μs, V Általános energia =15V,
T vj =150o C,
V CC = 800V, V A CEM 1200V
t P ≤ 6 μs, V Általános energia =15V,
T vj =175o C,
V CC = 800V, V A CEM 1200V
Diódák A tulajdonságok T C =25o C kivéve, ha egyébként megjegyzés
Paraméter
A vizsgálati feltételek
Min.
- Tipikus.
- Max, kérlek!
Egyedülálló egységek
V F
Előrehajtó diódák Feszültség
A F =900A,V Általános energia =0V,T vj =25o C
A F =900A,V Általános energia =0V,T vj =125o C
A F =900A,V Általános energia =0V,T vj =175o C
Q rúd
Helyreállított töltés
V Rúd = 600V,I F = 800A,
-di/dt=7778A/μs,V Általános energia =-8V, L S =40nH ,T vj =25o C
μC
A RM
A csúcs fordított
Visszanyerési áram
400
E a felvétel
Visszafordított helyreállítás Energia
13.6
Q rúd
Helyreállított töltés
V Rúd = 600V,I F = 800A,
-di/dt=7017A/μs,V Általános energia =-8V, L S =40nH ,T vj =125o C
A RM
A csúcs fordított
Visszanyerési áram
401
E a felvétel
26.5
V Rúd = 600V,I F = 800A,
-di/dt=6380A/μs,V Általános energia =-8V, L S =40nH ,T vj =175o C
413
34.8
NTC A tulajdonságok T C =25o C kivéve, ha egyébként megjegyzés
Rúd 25
Névleges ellenállás
5.0
∆R/R
Eltérés céljából Rúd 100
T C =100 o C ,R 100=493.3Ω